اوزاکا برمی گردد ، بیلز به دنبال رکورد المپیک ، به علاوه اسکیت بورد و دیگران در روز دوم در توکیو است

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

نائومی اوساکا ، ژاپنی ، ستاره مراسم افتتاحیه بازی های المپیک توکیو ، روز یکشنبه در حال بازگشت از تبعید خودکفا در تنیس است که سیمونه بیلز ، اسطوره آمریکایی ، قصد داشت رکورد مدال طلای تاریخ را بشکند.


قهرمان اوزاکا استرالیا از ماه مه ، زمانی که رولان گاروس را ترک کرد ، بازی نکرد و گفت که درگیری های رسانه ای برای سلامت روان او مضر است.

اما بعد از روشن شدن دیگ المپیک در روز جمعه شناور به نظر می رسید و انتظار استقبال گرم از توکیو را خواهد داشت ، حتی اگر هواداران به دلیل محدودیت ویروس کرونا ممنوع شوند.

اوساکا ، که در دور اول نقش ژنگ سایسای چین را بازی می کند ، در توییتر نوشت: “راه اندازی دیگ” بدون شک بزرگترین موفقیت ورزشی و افتخاری است که در زندگی ام داشته ام. “


از دیگر نکات قابل توجه روز دوم ، با انجام 18 مدال طلا ، فینال انفرادی 400 متر مردان ، پس از اعتصاب دایا ستو ، قهرمان جهان ژاپن در مسابقات ، و فینال زنان با دستگاه مدال مجارستان کاتینکا هوسو است.

اولین قهرمان اسکیت بورد المپیک تاجگذاری می شود و نیاها هوستون آمریکایی و یوتو هوریگوم ژاپنی رقبای سرسختی در مسابقه خیابانی مردان هستند ، در حالی که موج سواری نیز در این بازی ها برای اولین بار انجام می شود.

تیم قدرتمند آمریکا به سرپرستی کوین دورانت در بسکتبال به مصاف فرانسه می رود و آنا ون در بروگن قهرمان دو دوره جهانی هلند مدال های طلای دوچرخه سواری بانوان را هدف خواهد گرفت.

سالن ورزشی Ariake مکانی خواهد بود که Beals ، 24 ساله ، شروع به تلاش برای تبدیل شدن به اولین زن در بیش از نیم قرن برای حفظ عنوان همه جانبه کرد.

این آمریکایی می تواند با داشتن 9 مدال طلای المپیک توکیو را ترک کند ، برابر با رکورد ثبت شده توسط لاریسا لاتینینا ، ژیمناست شوروی در توکیو در سال 1964.

بیلز از سال 2013 در یک مسابقه همه جانبه شکست نخورده است ، یک دوره هشت ساله که 19 عنوان قهرمانی جهان و چهار مدال طلای المپیک را در بردارد.

بیلز به رسمیت شناختن تسلط خود ، اولین ورزشکاری شد که ایموجی شخصی خود را در توییتر دریافت کرد: یک بز در یک پارچه ، نماد وضعیت خود به عنوان BOAT یا بزرگترین زمان.

وی در مصاحبه اخیر خود اظهار داشت: “من فقط امیدوارم كه كودكانی كه با تماشای این موضوع بزرگ می شوند از آنچه انجام می دهند شرمنده و شرمنده نباشند.”

موج سواری ابتدایی برای مردان می تواند با یک طوفان استوایی که در ساحل تسوریگازاکی ، 100 کیلومتری (60 مایلی) غرب توکیو موج های بزرگی را می زند ، دیدنی باشد.

ایتالیو فریرای برزیلی ، که موج سواری را آموخت ، روی جعبه های کف که پدرش از آن ماهی می فروخت ایستاد ، به عنوان یکی از موارد مورد علاقه خود شروع می کند.

قهرمان جهان در سال 2019 به خبرگزاری فرانسه گفت: “هر پیروزی به شما قدرت انعطاف پذیری ، استقامت و پشتکار زیادی می دهد.

(خبرگزاری فرانسه)[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید