با سامورایی های کلکسیونی ژاپنی آشنا شوید

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور: اصلاح شده:

ژاپن احساس جدیدی در رسانه های اجتماعی دارد: گروه اجرای خیابان Gomi Hiroi Samurai ، گروهی از افراد آگاه به محیط زیست که در حالی که خود را به عنوان سامورایی نشان می دهند ، زباله ها را در خیابان های توکیو جمع می کنند. از کوچه پس کوچه ها گرفته تا خیابان های شلوغ ، سنگی باقی نمی گذارند.

این گروه از سیزده سال گذشته در توکیو برنامه اجرا کرده اند ، اما از زمان شروع همه گیری Covid-19 ، آنها همچنین مهارت های خود را در رسانه های اجتماعی از طریق محتوای سرگرم کننده و آموزشی به اشتراک گذاشته اند. این گروه محبوبیت ویژه ای در TikTok پیدا کرد ، جایی که بیش از 300،000 دنبال کننده به دست آورد و همچنین در Instagram ، Facebook و YouTube.

“ما امیدواریم که بتوانیم ضمن آگاهی از این مسئله ضمن ایجاد شادی فراوان مردم را آگاه سازیم.”

ناظران FRANCE 24 با ناکاگاوارا ، مدیر سامورایی Gomi Hiroi صحبت کردند.

زباله یک مشکل جهانی در حال رشد است. اگرچه ژاپن پاک بودن شناخته شده است ، اما هنوز زباله در خیابان ها وجود دارد. بنابراین تصمیم گرفتیم با اجرای خود از زباله های توکیو خلاص شویم. ما امیدواریم که اجراهای ما بتوانند به پاکسازی خیابان ها ، آگاهی از مسئله و در عین حال شادی و نشاط مردم کمک کنند.

پس از تماشای نمایش هایمان ، از مردم شنیدیم که می گفتند: “من قبلاً حساب می کردم ، اما پس از تماشای Gomi Picking Samurai ، متوقف شدم” یا “به دلیل فیلم Gomi Picking Samurai ، شروع به جمع آوری زباله کردم! من به خاطر فیلم شروع به جمع آوری زباله کردم. “

هجوم زباله از ابتدای شیوع همه گیر Covid-19

پس از یک سال محاصره ، بسیاری از فعالیت های جهانی در خارج از کشور انجام می شود ، شهرها با افزایش زباله در خیابان های خود روبرو می شوند. هدف “سامورایی جمع آوری زباله” پرداختن به این روند است.

از زمان آغاز همه گیری ، میزان زباله در خیابان های ما افزایش یافته است ، زیرا افراد در سال گذشته به دلیل رعایت نکات ایمنی و بهداشتی ، از وسایل دور ریختنی بیشتری استفاده کرده اند. ما تعداد زیادی ماسک یکبار مصرف در خیابان ها پیدا کردیم. ما همچنین اخیراً قوطی های زیادی از مشروبات الکلی و بطری ها را کشف کرده ایم زیرا هر روز مردم بیشتر در خیابان ها می نوشند.

مردم از سراسر جهان – نه در ژاپن – به فیلم های ما پاسخ داده اند. آنها در مورد پست های ما اظهار نظر کردند و گفتند که آنها همچنین می خواهند به پاک سازی خیابان های کشورهای آنها کمک کنیم ، به خصوص با همه زباله های فعلی.

“ما از مرتکب نفرت نداریم ، اما از معاون وی”

شعار گروه اجرای مجازات مجازات عامل نیست ، بلکه معاون وی است – که خبر خوبی برای کسانی است که در حضور گروه در زباله های بی راه قرار می گیرند.

در گذشته سامورایی ها مردم را می کشتند که امروز قطعاً اشتباه است. ما دوست داریم فکر کنیم که نوع جدید سامورایی های این نسل هستیم. وقتی زباله ها را جمع می کنیم ، همیشه می گوییم: “قلب اخلاقی را بزن.”

بنابراین ما نه در مورد خود بستر ، بلکه در مورد قلب غیراخلاقی که فکر می کند تحمل آن خوب است ، قضاوت می کنیم. نه بستر و نه مرد بد نیست. بلکه قلبی که فکر می کرد حمل زباله خوب است اشتباه است. این چیزی است که مجازات می کنیم. بنابراین ما از انسان متنفر نیستیم ، بلکه از گناه نفرت داریم.

در ژاپن ، زباله “ریختن غیرقانونی” نامیده می شود و تا پنج سال جریمه نقدی یا 10 میلیون ین (معادل حدود 77000 یورو) جریمه می کند.

در حال حاضر ، اعضای سامورایی برای جمع آوری زباله ، که بازیگرانی حرفه ای آموزش دیده اند ، وقت خود را داوطلب شرکت می کنند. اما آنها امیدوارند که روزی نظافت زباله های سامورایی را به یک حرفه تمام وقت – در ژاپن و فراتر از آن تبدیل کنند.

اگر می خواهید با “Gomi Hiroi Samurai” ارتباط برقرار کنید تا از کار آنها حمایت کنید یا اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید از طریق TikTok ، Facebook ، Instagram یا توییتر کانال ها[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید