جودوکار مخیدزه اولین مدال فرانسه را کسب کرد ، در حالی که تاکاتو اولین طلای خود را به ژاپن داد

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

لوکا مخیدزه فرانسوی روز شنبه در وزن 60 کیلوگرم جودو مدال برنز گرفت تا اولین مدال خود را در بازی های المپیک توکیو به ملت خود هدیه دهد ، در حالی که ناوهیسا تاکاتو ژاپن فینال این مسابقات را به دست آورد تا اولین طلای کشور میزبان را بدست آورد.

ناوهیسا تاکاتو در فینال وزن 60 کیلوگرم جودو مردان پیروز شد تا روز شنبه با شکست یانگ یونگ وی از تایوان در فینال ، اولین مدال طلای خود را در المپیک توکیو به ژاپن بدهد.

پیروزی تاکاتو نشان دهنده قدرت ژاپن در ورزشی است که از این کشور سرچشمه می گیرد. مدال های برنز به یلدوس اسمتوف از قزاقستان و لوکا مخیزه از فرانسه رسید.

این پیروزی چشمگیر که تاکاتو را با اشک فراگرفت ، در تضاد با کمبود طرفداران در یک صحنه خالی در Nippon Budokan ، مکه سالن های هنرهای رزمی و کنسرت ژاپن بود.

جودوکار ژاپنی ، فونا توناکی در وزن 48 کیلوگرم خود به فینال رسید اما در مقابل Krasniqi Distria از کوزوو شکست خورد.

توناکی ، یک بار قهرمان جهان که برای اولین بار در المپیک حضور داشت ، در مرحله نیمه نهایی ناخن ippon ، برابر با ناک اوت جودو ، برنده بازی Daria Bilodid اوکراینی در دنباله امتیاز طلایی شد.

قهرمان سه گانه جهان ژاپن ، تاکاتو ، دارنده مدال برنز بازیهای ریو 2016 ، در کلاس 60 کیلوگرم به مرحله یک چهارم نهایی رسیده بود و پس از خطای حریف گرجی لوخومی چویمیانی ، در وقت های اضافه گل طلایی به پیروزی رسید.

در مرحله یک هشتم نهایی حذفی ، تاکاتو یک بازی برابر جوره ورستائن بلژیکی ثبت کرد.

توناکی 25 ساله پائولا پارتو از آرژانتین و اوا چرنوویچکی از مجارستان را شکست داد.

بین مسابقات هشت طرفه نیپون بودوکان ، ساخته شده برای بازی های المپیک 1964 ژاپن ، مقامات بهداشتی اسپری ضد عفونی کننده را روی حصیرهای زرد تاتامی ریختند تا خطر ابتلا به ویروس کرونا را به حداقل برسانند.

برای ایجاد جو قبل از حملات از موسیقی پاپ ، راک و رقص بلند استفاده می شد.

(روترها)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید