داده ها نشان می دهد بیش از نیمی از بزرگسالان در اتحادیه اروپا کاملاً علیه Covid-19 واکسینه شده اند

[ad_1]

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

روز پنجشنبه ، اتحادیه اروپا گفت که 200 میلیون اروپایی واکسینه شده اند ، بیش از نیمی از جمعیت بزرگسال ، اما هنوز به هدف 70 درصد برای تابستان نرسیده اند.

سخنگوی کمیسیون اروپا ، دانا اسپینانت به خبرنگاران گفت که بر اساس آخرین آمار مرکز کنترل بیماری اروپا ، “54.7٪ از جمعیت بزرگسال به طور کامل با دو دوز یا یک دوز در مورد واکسن جانسون و جانسون واکسینه شده اند.” “

وی افزود: “ما 68.4٪ از بزرگسالان در اتحادیه اروپا را داریم كه قبلاً اولین دوز خود را دریافت كرده اند.”

وی افزود: “ما در حال حاضر در مناطقی از جهان هستیم که بیشترین واکسیناسیون را دریافت کرده ایم ، اما مهم است که این پیشرفت به صورت متعادل تری توزیع شود تا جیب هایی در آنجا نباشد که ویروس گسترش یابد و جهش یابد.”

گسترش سلاح های هسته ای اتحادیه اروپا به دلیل کمبود عرضه کندتر از انگلیس و ایالات متحده آغاز شده و انتقادات زیادی را در ماه های نخست سال به دنبال داشته است.

کمیسیون اروپا ، که هماهنگی تهیه واکسن برای 27 کشور عضو را انجام می دهد ، مورد شکایت های بسیاری قرار گرفته است.

اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا در 10 ژوئیه اعلام کرد که اتحادیه اروپا دوزهای کافی برای واکسیناسیون “حداقل 70 درصد از جمعیت بزرگسال در این ماه” را دارد.

طبق اطلاعات رسمی جمع آوری شده توسط خبرگزاری فرانسه ، بیش از 440 میلیون دوز در اتحادیه اروپا استفاده شده است. این میزان 98.4 دوز در هر 100 نفر است ، در حالی که ایالات متحده 102.4 در هر 100 نفر است.

(خبرگزاری فرانسه)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید