چگونه برنامه انگلیسی Covid-19 یک سردرد سالم ایجاد می کند

[ad_1]

اعلان ها از برنامه رسمی Covid-19 در انگلیس در هفته های اخیر افزایش یافته است. فقط 600000 نفر در این هفته پینگ دریافت كردند تا به آنها هشدار دهند كه از نزدیك با شخصی كه آزمایش مثبت داشته و به مدت 10 روز باید خود را جدا كنند ، در تماس بوده اند. تأثیر آن بر زندگی کاری افراد بسیار مضر است به طوری که بسیاری تصمیم می گیرند آن را غیرفعال کنند.

دیوید استاپلز قربانی “pingdemia” فعلی انگلیس شد. چند هفته پیش استوپلس در حال گردش در اطراف یک مارینا بود که در اعلان تلفن هوشمند وی به وی گفته شد که به مدت 10 روز خود را منزوی کند زیرا در نزدیکی کسی بود که آزمایش Covid-19 مثبت بود.

استاد مهندسی الکترونیک دانشگاه لندن در لندن به فرانس 24 گفت: “من مراقب بودم که از مردم دور باشم و کسی در اطراف من نبود … جز شاید در داخل قایق ها.

مانند او ، صدها هزار بریتانیایی از اوایل ماه ژوئیه اعلامیه وحشتناک پینگ را از برنامه رسمی سرویس بهداشت ملی (NHS) شنیده اند. فقط در هفته 7-15 ژوئیه ، بیش از نیم میلیون نفر طبق توصیه های برنامه در قرنطینه اجباری 10 روزه قرار گرفتند.

بهبود اقتصادی در معرض تهدید

این اپیدمی اعلانات به یک موضوع اصلی در بحث عمومی انگلیس تبدیل شده است. “من می خواهم از ناراحتی ناشی از این اعلان ها عذرخواهی کنم […]نخست وزیر بوریس جانسون در 21 ژوئیه ، که پس از “نیشگون گرفتن” توسط برنامه ، در قرنطینه بود ، گفت: “اما من می خواهم دوباره تأكید كنم كه انزوا ابزاری حیاتی برای محافظت در برابر شیوع بیماری است.”

اما فشارها بر دولت برای یافتن راهی برای برون رفت از شرایط در حال افزایش است زیرا بخش های بیشتری از اقتصاد تحت تأثیر همه گیر قرار دارند. در روزهای اخیر چندین فروشگاه سوپرمارکت اعلام کرده اند که به دلیل غیبت زیاد کارمندان مجبور به تعطیلی فروشگاه ها در سراسر کشور شده اند و همین امر آنها را مجبور به قرنطینه کرده است. گاردین گزارش می دهد ، در برخی مناطق ، حداکثر 30 درصد از کارکنان این سوپرمارکت ها توسط NHS مطلع شده اند.


حمل و نقل جاده ای نیز در تلاش است تا با این دوره از بیماری همه گیر کنار بیاید. در حال حاضر نزدیک به 90 هزار راننده کامیون وجود دارد که به معنی تاخیر در تحویل به مغازه ها و پمپ بنزین ها است.

NHS هشدار داده است که اطلاع از برنامه باعث غیبت بسیاری از کارکنان بیمارستان شده است. این امر مشاهده بیمار را دشوار می کند ، اگرچه به دلیل گسترش سریع نوع Covid-19 Delta در سراسر کشور ، تعداد بیماران در حال افزایش است.

کنفدراسیون صنعت بریتانیا ، بزرگترین سازمان تجاری در انگلستان ، در تاریخ 22 ژوئیه اعلام کرد که این بیماری همه جانبه بهبود اقتصادی را تهدید می کند.

تونی دانکر ، مدیرعامل CBI گفت: “رویکرد فعلی برای انزوای خود ، بسته شدن اقتصاد به جای گشودن اقتصاد است.” “این قطعاً برعکس آنچه دولت قصد داشت است. این شرکت برنامه های احتمالی خود را به اتمام رسانده و در طی چند هفته آینده در معرض تعطیلی قرار دارد. “

دولت می گوید به درخواست های جامعه تجارت توجه کرده است. در این هفته ، وی قوانینی را برای اجازه دادن به کارمندان در برخی از بخشهای “مهم” – مراقبت های بهداشتی ، حمل و نقل جاده ای و خرده فروشی – برای جلوگیری از مجبور شدن به مدت 10 روز در انزوا در صورت اطلاع رسانی ، به شرط دریافت هر دو دوز واکسن ، آرام کرد.

سرزنش آن در بلوتوث بیش از حد حساس؟

اما جامعه تجاری انگلیس معتقد است که این کافی نیست و خواستار بررسی و اصلاح برنامه NHS است. به گفته استوپلز این “pingdemia” فعلی نتیجه بدتر شدن سلامتی و “برنامه ای است که ضعیف طراحی شده است”.

همزمان با برداشته شدن اقدامات فاصله ی اجتماعی در انگلستان در 19 ژوئیه ، افزایش گزینه دلتا قابل انتقال بیشتر حداقل تا حدی افزایش اعلان ها را توضیح می دهد.

“تعداد موارد تأیید شده جدید در سطوحی است که به همان اندازه که اکنون است ، در دوره پس از درخواست ، بین چند روز آخر دسامبر 2020 و اواسط ژانویه سال جاری است. اما پس از آن مردم تقریباً به همان اندازه با هم مخلوط نشدند – محدودیت های زیادی در آن زمان وجود داشت و قفل خوبی برای اکثر آنها وجود داشت – بنابراین مردم تقریباً مانند الان با دیگران ارتباط برقرار نمی کردند. ، استاد آمار کاربردی در دانشگاه آزاد در میلتون کینز ، در مصاحبه با وب سایت مرکز رسانه علوم.

Stupples گفت: این برنامه همچنین بسیار حساس است و منجر به “تعداد زیادی از موارد مثبت کاذب” می شود. اگر کاربر در فاصله دو متری فردی که بیش از 20 دقیقه آزمایش مثبت Covid-19 اعلام کرده است ، اعلانی را برای کاربر ارسال می کند. هیچ چیز غیرمعمولی در این مورد وجود ندارد ، با این تفاوت که برنامه NHS از فناوری بلوتوث برای برقراری ارتباط با تلفن های دیگر استفاده می کند ، به عنوان مثال می تواند از طریق دیوارها عبور کند.

استوپلز توضیح داد: “اگر خودم را در خیابان كمتر از دو متری شخصی كه در خانه منزوی است ، پیدا كنم ، این واقعیت كه دیواری بین ما وجود دارد كه مانع از انتقال ویروس می شود ، چیزی تغییر نمی كند ، من هنوز به من اطلاع داده خواهم شد.” .

وی گفت ، بهترین راه برای حل این مشکل کاهش حساسیت برنامه است. این کارشناس سیگنال شبکه گفت: “لازم نیست از ابتدا شروع کنید ، فقط به جای دو سیگنال برنامه را روی یک متر تنظیم کنید ، که به طور قابل توجهی تعداد مثبت کاذب را کاهش می دهد.”

انتخاب غیرممکن

Stupples از ابتدای شیوع همه گیر تنها راه حل ارائه شده نیست ، اما جانسون تاکنون با این گزینه مخالفت کرده است. استوپلس توضیح داد: “دولت نگران است که نکات منفی کاذب زیادی در این مورد وجود داشته باشد.”

جان کراکروفت ، استاد سیستم های ارتباطی در آزمایشگاه رایانه در دانشگاه کمبریج ، مصاحبه ای با وب سایت مرکز رسانه علوم گفت: “تماس برای کاهش حساسیت برنامه کاملاً اشتباه است – پس اجرای آن کاملاً بی معنی خواهد بود.” . نسبت به تغییر توصیه های مردم در مورد کاری که هنگام پینگ انجام می شود بسیار عاقلانه تر باشید. اگر شما واکسینه شده اید (یا قبلاً یک کواس داشته اید) ، توصیه منطقی این است که دو آزمایش را برای دو روز متوالی انجام دهید (حتی یک جریان جانبی). شما به کار خود برمی گردید ، اما دو روز تست کنید – اگر هر دو تست منفی است ، در محل کار خود بمانید. در صورت مثبت بودن هر یک از آزمایش ها ، آن را جدا کنید. “

برخی از کسانی که ایده حساسیت کمتر این برنامه را رد می کنند ، ترجیح می دهند دولت اجازه دهد هر کسی که قبلا واکسینه شده است ، در صورت تماس با افراد بیمار مجبور به جدا شدن از خود نباشد.

اما باز هم این تصمیم موانعی دارد. هدف اصلی واکسن جلوگیری از ایجاد اشکال شدید Covid-19 است. جانسون گفت: “حتی افراد واکسینه شده می توانند به انتقال بیماری ادامه دهند” ، و با اشاره به امتناع وی از دادن درمان ترجیحی به همه بریتانیایی هایی که دو دوز دریافت کرده اند.

با این حال ، با شروع تعطیل کردن برنامه برای جلوگیری از پینگ ، دولت باید اقدام کند.

یک زن فرانسوی ساکن لندن به فرانسه 24 گفت: “من بلوتوث تلفن خود را خاموش کردم تا خطر دریافت اعلانات را نداشته باشم” ، و مایل نیست هنگام نیاز به بازگشت به فرانسه برای تعطیلات ، قربانی “pingdemia” شود. یک نظرسنجی منتشر شده در 20 ژوئیه توسط YouGov نشان داد که از هر پنج انگلیسی که از این برنامه استفاده می کنند ، یک نفر ویژگی ردیابی تماس را خاموش کرده است تا از خطر انزوای خود جلوگیری کند.

بنابراین دولت انگلستان با انتخاب غیرممکن روبرو است. یا او محکم ایستاده است و خطر این را دارد که افراد بیشتری به سادگی برنامه را غیرفعال کنند ، که این امر نتیجه مثبتی نخواهد داشت. یا می تواند حساسیت برنامه را تنظیم کرده و همچنان برای کسانی که اعلانی دریافت کرده اند قوانین را کاهش دهد. اما این یک شرط خطرناک نیز هست ، زیرا در زمانی که با خطر ناشی از گزینه Delta ، همچنان یک ابزار حیاتی برای محدود کردن شیوع ویروس است ، کاربرد آن کمتر عملی خواهد شد.

این مقاله از اقتباس شده است اصلاینال به زبان فرانسه[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید